Басейни-близнюки

Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись, але “басейни-близнюки” і тепер користуються популярністю у постійних відвідувачів «Косино».

Термальна вода в басейні подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.

Смарагдовий басейн

Працює цілий рік

Призначений для тих, хто любить приймати оздоровлюючі термальні процедури на свіжому повітрі в будь-яку погоду. Зручні сидіння з гідромасажем для спини та ніг, підводний аеромасаж для нижньої частини тіла, дві гідроподушки для ефективного масажу верхньої частини тіла, приємна музика та заспокійлива кольорова гама створюють максимально розслаблюючу атмосферу.

Великий басейн має також зручний вихід до Королівської зали, де можна відпочити після купання, отримати кваліфіковану медичну консультацію та продовжити спа-процедури в Королівських саунах та масажному кабінеті.

Басейн “H2O”

Влітку +25 ̊С

Великий прісний басейн, що нагадує за формою молекулу води (H2O). Відповідну атмосферу створює екзотична музика і аква-бар, виконаний у мексиканському стилі, з найдовшою в Україні барною стійкою (27 м). Тут Ви можете добре розважитися, поласувавши алкогольними та безалкогольними коктейлями.

По периметру басейну постійно працюють дві рамки аеромасажу і два повітряні гейзери. Пологий майданчик глибиною 60 см з фонтаном «Великий гриб» призначений для комфортного перебування дорослих з дітьми віком від 10 років.

«Золотий кран здоров’я «Косино»

Велетенський термальний басейн з фонтанами-джакузі, виконаними у вигляді традиційних закарпатських напоїв (пива, вина, кави та палинки – угорської фруктової горілки), та найвищим у світі фонтаном-ілюзією з термальною водою – Золотим краном, що символізує найцінніше джерело здоров’я людини – воду.

У центрі басейну знаходяться дві зони гідромасажу, атракції «швидка ріка» та «тиха ріка», які допоможуть розслабитись, зняти біль та напругу у м’язах. По краю басейну розташовані 4 чаші-джакузі з ароматизованою термальною водою, в яких найкраще релаксувати, заплющивши очі і слухаючи шум води.

Плавальний басейн

Класичний плавальний басейн з 5-ма доріжками призначений не тільки для тих, хто любить підтримувати тіло у хорошій формі. Як відомо, регулярне плавання уповільнює процеси старіння в організмі людини, а комбінація різних стилів плавання дає можливість задіяти майже всі групи м’язів.

У таких водних процедур немає протипоказань, оскільки плавання не потребує особливого рівня фізичної підготовки. Регулярні вправи у воді збільшують витривалість організму, допомагають активно втрачати зайву вагу, покращують кровообіг, нормалізують тиск та знімають стрес.

Дитячий басейн

Цей неглубокий басейн обладнаний для здорового дозвілля найменших гостей комплексу «Косино». Басейн наповнюється термальною водою з температурою 31°С – що корисно для оздоровлення наймешних відвідувачів й не дасть їм перегрітись чи переохолодитись. Для безпечного перебування Вашої малечі в басейні передбачений плавний спуск дна, який веде до ігрової зони – гірки у вигляді великого восьминога, з верхівки якого б’є термальний фонтан. Мала глибина басейну дає можливість приводити сюди навіть найменших діток, які здатні гратись самостійно. А поки Ви відпочиваєте, наші аніматори подбають про безпечні атракції, які не дадуть дітям засумувати.

Ванна Кнайпа “Інь-Ян”

Інь і Ян – це основа східної філософії, дві фундаментальні сили, які створюють Всесвіт шляхом взаємодії та рівноваги: земля і небо, чоловік та жінка, чорне та біле, добре та погане, гаряче та холодне. Вони – повна протилежність, але існування однієї без іншої неможливе. В японській культурі мислителі бачили людський організм подібним до меча «катана», який загартовували з допомогою різкої зміни температур в кілька етапів. Ванни Кнайпа “Інь-Ян” допомагають у лікуванні шкірних захворювань, варикозу та вегето-судинної дистонії, нормалізують кров’яний тиск, загартовують організм та підвищують імунітет. Процедура передбачає перебування в кожній ванні по 20 хвилин. Для приємного проходження терапії встановлені зручні сидіння.

Ванна Кнайпа «17 кроків здоров’я»

Лікувальні рекомендації: накращий терапевтичний ефект досягається при перебуванні у кожній із ванн протягом 1 хв.
Лікувальні методи Кнайпа базуються на перемінній дії гарячої термальної та холодної прісної води, що активізує кровообіг, допомагає зміцнити стінки судин, стимулює захисні імунні функції організму. Дно лікувальних ванн викладено дрібними камінцями, які масажують стопи, тим самим активізуючи на них спеціальні точки, пов’язані з внутрішніми органами. Така процедура сприятливо впливає на вегетативну нервову систему, ліквідуючи наслідки стресів. Регулярні відвідування «17 кроків здоров’я» допоможуть позбавитись болей в ногах, судом нижніх кінцівок, варикозного запалення вен. Вся лікувальна процедура дуже проста – почергово пройти всі ванни, затримуючись в кожній по 1 хвилині.